Saturday, June 13, 2020

Le te biem ne dashuri - Episodi 8

A keni menduar ndonjehere qe jeta mund te ndryshoje aq shpejt sa te beheni me femije brenda nates?! Kani, nje djale i ri ne karriere, nuk e priste se aventura e nje mbremjeje do ta shnderronte krejt papritur ne babane e nje vogelushe 8-muajshe, me emrin Su. Pasi dadoja e tyre largohet, ai puneson nje vajze nga fshati, Ajperin, qe te kujdeset per te bijen.
Mes debatesh dhe zenkash te panumerta, te dy ata do te perballen me pengesen me te madhe, kur te shfaqet nena e vertete e vogelushes. Kani, per te ndare jeten, do te zgjedhe nje grua qe i pershtatet ne çdo aspekt, apo nje vajze te thjeshte nga fshati qe kujdeset dhe e ka per zemer vogelushen e tij?

No comments:

Seriale me titra shqip

Ketu mund te shikoni serialin tuaj te preferuar me titra shqip.

Na Kontaktoni

Name

Email *

Message *