Dashuri ne Papafingo - 1-1

Dashuri në papafingo fillon me përfshirjen e dy të ftuarve të huaj në një familje të madhe dhe të ngrohtë. Ateş dhe Yasemin, të cilët iu b...

Dashuri në papafingo fillon me përfshirjen e dy të ftuarve të huaj në një familje të madhe dhe të ngrohtë. Ateş dhe Yasemin, të cilët iu bashkuan kësaj familje, duke jetuar me solidaritet dhe duke u mbajtur pranë njëri-tjetrit, me një “gënjeshtër” të vogël, së pari do të përplasen me dashuri nën këtë çati, pastaj do të testohen me gënjeshtrat e tyre, por me kalimin e kohës do të shohin miqësi, ndarje dhe dashuri. Attic është në të vërtetë histori e atyre që janë të ri në jetë, atyre që mbajnë botët në shpinë, të cilët thurrojnë folenë duke thurur. Por mbi të gjitha, është një histori dashurie ... isshtë historia e personazheve, të cilët janë të kundërt me njëri-tjetrin, të cilët vijnë nga klasa dhe kultura të ndryshme shoqërore, për t'i rezistuar dashurisë së tyre në kurriz të familjeve të tyre. Ndërsa jeta e të rinjve ka mbetur vetëm me problemet që janë më të mëdha se lartësia e tyre, a do të jetë në gjendje kjo familje që dëshirojmë të kapërcejë gjithçka dhe të mbetet së bashku me lidhjet e tyre të forta?

COMMENTS

Name

7. Kogustaki Mucize,1,A eshte kjo dashuri,1,Aci Hayat,33,Alev Alev,38,Ambicie e Verber,70,Ana ime e Majte,15,Annem,1,Ariza,63,Ask 101,8,Ask Aglatir,38,Ask Bu Mu,1,Ask Laftan Anlamaz,57,Aykut Eniste,1,Azize,18,Bay Yanlis,48,Bija Ime,9,Bir Ask Iki Hayat,1,Brenda,83,Camdaki Kiz,13,Cati Kati Ask,6,Cesur ve Guzel,60,Cocuklar Sana Emanet,1,Çukur,3,Dashuri dhe Mekat,23,Dashuri e Plagosur,11,Dashuri ne Papafingo,6,Dashuria e Jetes Sime,45,Dashuria te ben te qash,38,Dielli i Dimrit,35,Emanet,1,Episodet e Fundit,36,Erkenci Kus,55,Filma,11,Flakë Flakë,30,Flaket e Fatit,9,Fragmentet,9,Gropa,3,Hayatimin Aski,1,Hercai,222,I pabesë,46,Iyi Gunde Kotu Gunde,18,Jete e Hidhur,33,Jete e Re,25,Jetë letre,1,Kagit Ev,6,Kagittan Hayatlar,1,Kampioni,10,Kara Sevda,130,Kardeslerim,34,Kizim,7,Koha e Lumturise,1,Koha Kalon,18,Krenari dhe Respekt,35,Kunati Ajkut,1,Kurulus Osman,3,Le te biem ne dashuri,7,Marasli,48,Maria ile Mustafa,15,Masumiyet,33,Masumlar Apartmani,3,Menajerimi Ara,33,Mesuesi,12,Mr Wrong,1,Mrekulli ne Dashuri 2,1,Mrekullia,1,Mrekullia në qelinë e 7-të,1,Mucize,1,Mucize Ask 2,1,Mutluluk Zamani,1,Ne dite te mira dhe te keqija,16,Nëna ime,1,Një Dashuri Dy Jetë,1,Ogretmen,12,Oldur Beni Sevgilim,1,Olene Kadar,34,Organizata,27,Pafajësia,33,Sadakatsiz,46,Sefirin Kizi,160,Sen cal kapimi,122,Seni Çok Bekledim,39,Sezoni2,130,Shtepi prej letre,6,Sifirin Kizi,1,Slide,1911,Sol Yanim,15,Son Yaz,53,Stuhi Dashurie,3,Të prita shumë,39,Telefono Agjentin Tim,31,Teskilat,27,The Good Doctor,18,Trokit ne deren time,122,Vajza e Ambasadorit,158,Vajza ne Dritare,13,Vajza ne Xham,13,Vëllezërit e Mi,34,Veren e Kaluar,53,Yeni Hayat,28,Zemheri,16,Zogu Feniks,6,Zogu i Hershem,55,Zoteria i Gabuar,47,Zumruduanka,6,
ltr
item
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip: Dashuri ne Papafingo - 1-1
Dashuri ne Papafingo - 1-1
https://1.bp.blogspot.com/-WusTuTJGiac/Xwm_MIwbv2I/AAAAAAAAFvQ/SgWNBoHmfJAn608BjiAh9eXy6_1XWz4-ACLcBGAsYHQ/s320/thumb%2Bweb.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-WusTuTJGiac/Xwm_MIwbv2I/AAAAAAAAFvQ/SgWNBoHmfJAn608BjiAh9eXy6_1XWz4-ACLcBGAsYHQ/s72-c/thumb%2Bweb.jpg
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip
https://www.seriale-shqip.com/2020/07/dashuri-ne-papafingo-1-1.html
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/2020/07/dashuri-ne-papafingo-1-1.html
true
4550359747967723196
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Shiko Episodin Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content