$hide=post$type=grid$count=4$tbg=rainbow$meta=0$snip=0$rm=0

Trokit ne deren time - Episodi 40 - Pjesa 3

Eda, e cila i lidh të gjitha shpresat për arsimin e saj, ballafaqohet me Serkan Bolat, i cili ndërpret bursën e saj të arsimit ndërkombëtar ...

Eda, e cila i lidh të gjitha shpresat për arsimin e saj, ballafaqohet me Serkan Bolat, i cili ndërpret bursën e saj të arsimit ndërkombëtar dhe e lë me diplomën e shkollës së mesme. Serkan Bolat i ofron Edës mundësin që të kthejë bursën e saj nëse pretendon se është i fejuari i tij për dy muaj. Edhe pse Eda kundërshton ofertën e këtij njeriu pasi ajo e urren atë, ajo duhet të pranojë kur kushtet të ndryshojnë. Ndërsa pretendojnë të jenë të fejuar, Serkan dhe Eda fillojnë të përjetojnë një marrëdhënie pasionante, sfiduese që do t'i bëjë ata të harrojnë gjithçka që ata dinë mirë. Sepse dashuria është e vështirë. Dhe kjo është arsyeja pse është e mahnitshme.

  • [tab]
    • Opsioni 1
    • Opsioni 2

COMMENTS

BLOGGER: 1
  1. përshëndetje pse është me pamje të vogël nuk shikohet as nuk lexohet

    ReplyDelete

Name

7. Kogustaki Mucize,1,A eshte kjo dashuri,1,Aci Hayat,33,Ada Masali,15,Alev Alev,38,Ambicie e Verber,70,Ana ime e Majte,15,Annem,1,Ariza,63,Ask 101,8,Ask Aglatir,38,Ask Bu Mu,1,Ask Laftan Anlamaz,57,Ask Mantik Intikam,15,Askin Tarifi,18,Aykut Eniste,1,Azize,18,Baht Oyunu,15,Bas Balasi,3,Bas Belasi,9,Bay Yanlis,48,Bija Ime,9,Bir Ask Iki Hayat,1,Brenda,83,Cam Tavanlar,18,Camdaki Kiz,28,Cati Kati Ask,6,Cesur ve Guzel,60,Cocuklar Sana Emanet,1,Çukur,3,Dashuri dhe Mekat,23,Dashuri e Plagosur,11,Dashuri Logjike Hakmarrje,15,Dashuri ne Papafingo,6,Dashuria e Jetes Sime,45,Dashuria te ben te qash,38,Dielli i Dimrit,35,Emanet,1,Episodet e Fundit,36,Erkenci Kus,55,Filma,11,Flakë Flakë,30,Flaket e Fatit,9,Fragmentet,9,Gropa,3,Hayatimin Aski,1,Hercai,222,I pabesë,58,Iyi Gunde Kotu Gunde,18,Jete e Hidhur,33,Jete e Re,25,Jetë letre,1,Kagit Ev,12,Kagittan Hayatlar,1,Kalp Yarasi,12,Kampioni,10,Kara Sevda,130,Kardeslerim,55,Kizim,7,Koha e Lumturise,1,Koha Kalon,18,Krenari dhe Respekt,35,Krijuesi i Problemeve,12,Kunati Ajkut,1,Kurulus Osman,3,Le te biem ne dashuri,7,Loja e Fatit,15,Marasli,78,Maria ile Mustafa,15,Masumiyet,39,Masumlar Apartmani,3,Menajerimi Ara,33,Mesuesi,12,Mr Wrong,1,Mrekulli ne Dashuri 2,1,Mrekullia,1,Mrekullia në qelinë e 7-të,1,Mucize,1,Mucize Ask 2,1,Mutluluk Zamani,1,Ne dite te mira dhe te keqija,16,Nëna ime,1,Një Dashuri Dy Jetë,1,Ogretmen,12,Oldur Beni Sevgilim,1,Olene Kadar,34,Organizata,42,Pafajësia,39,Përrallë Ishulli,15,Plage Zemre,12,Receta e Dashurise,18,Sadakatsiz,58,Sefirin Kizi,163,Sen cal kapimi,140,Seni Çok Bekledim,39,Sezoni 2,3,Sezoni2,130,Shtepi prej letre,12,Sifirin Kizi,1,Slide,2151,Sol Yanim,15,Son Yaz,62,Stuhi Dashurie,3,Tavanet e Qelqit,18,Të prita shumë,39,Telefono Agjentin Tim,31,Teskilat,42,The Good Doctor,18,Trokit ne deren time,140,Vajza e Ambasadorit,161,Vajza ne Dritare,28,Vajza ne Xham,28,Vëllezërit e Mi,55,Veren e Kaluar,62,Yeni Hayat,28,Zemheri,16,Zogu Feniks,6,Zogu i Hershem,55,Zoteria i Gabuar,47,Zumruduanka,6,
ltr
item
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip: Trokit ne deren time - Episodi 40 - Pjesa 3
Trokit ne deren time - Episodi 40 - Pjesa 3
https://1.bp.blogspot.com/-grlcQL0CUak/YBbRnYRzyWI/AAAAAAAAGCY/qtNMUDiCkB4hwy53he2nw2j8Z5wuIAHBwCLcBGAsYHQ/s320/Sen-Cal-Kapimi-with-English-Subtitles.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-grlcQL0CUak/YBbRnYRzyWI/AAAAAAAAGCY/qtNMUDiCkB4hwy53he2nw2j8Z5wuIAHBwCLcBGAsYHQ/s72-c/Sen-Cal-Kapimi-with-English-Subtitles.jpg
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip
https://www.seriale-shqip.com/2021/06/trokit-ne-deren-time-episodi-40-pjesa-3.html
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/2021/06/trokit-ne-deren-time-episodi-40-pjesa-3.html
true
4550359747967723196
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Shiko Episodin Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content