player.on("pause", function(){ if (!player.seeking() && player.paused()) { $("#my_overlay").fadeIn(); } }); player.on("playing", function(){ $("#my_overlay").fadeOut(); player.play(); }); $("#my_overlay").click(function() { $("#myoverlay").fadeOut(); player.play(); });

$hide=post$type=grid$count=4$tbg=rainbow$meta=0$snip=0$rm=1

Gjykimi (Yargi) - Episodi 10 - Pjesa 1

Yargi tregon historinë mes një avokati dhe një prokuroreje që së bashku gjenden përballë një kufome, një mister i cili lidh dy personazhet s...

Yargi tregon historinë mes një avokati dhe një prokuroreje që së bashku gjenden përballë një kufome, një mister i cili lidh dy personazhet së bashku. Kush është vrasësi? Çdokush mund të jetë! Xhejlin Erguvan një avokate në profesion, vajzë dhe motër e përkushtuar, e gjen veten përballë prokurorit Ilgaz Kaya, për shkak të një çështjeje të përbashkët. Ilgazi është djali i Metinit, shefit të komisariatit dhe vëllai i Çinarit një djalë i ri në moshë. Gjithçka nis me një kufomë të gjetur në koshin e plehrave. Çinari, ka vjedhur kartën e kreditit të të atit dhe nuk po e gjen dot më. Karta e kreditit gjendet pranë kufomës në koshin e plehrave. Edhe pse Çinari e mohon ta ketë kryer vrasjen, i ati, Metini insiston që Ilgazi të marri një avokat për Çinarin sepse ai natën e vrasjes erdhi në shtëpi vonë, rreth orës 3 të mëngjesit. Ilgazi si avokate merr Xhejlinin, të cilën pak më parë e kishte arrestuar për shkak të një mosmarrëveshjeje mes tyre. Xhejlini e merr përsipër çështjen.

  • [tab]
    • Opsioni 1
    • Opsioni 2

Name

3 Monedha,12,7. Kogustaki Mucize,1,A eshte kjo dashuri,1,Aci Hayat,33,Ada Masali,69,Alev Alev,38,Ambicie e Verber,70,Ana ime e Majte,15,Annem,1,Ariza,63,Ask 101,8,Ask Aglatir,38,Ask Bu Mu,1,Ask Laftan Anlamaz,57,Ask Mantik Intikam,66,Askin Tarifi,33,Aykut Eniste,1,Aziz,9,Azize,18,Baht Oyunu,51,Bas Balasi,3,Bas Belasi,12,Bay Yanlis,48,Benim Hayatim,9,Bija Ime,9,Bir Ask Iki Hayat,1,Brenda,83,Cam Tavanlar,24,Camdaki Kiz,61,Cati Kati Ask,6,Cesur ve Guzel,60,Cocuklar Sana Emanet,1,Çukur,3,Dashuri dhe Mekat,23,Dashuri e Plagosur,11,Dashuri Logjike Hakmarrje,66,Dashuri ne Papafingo,6,Dashuria e Jetes Sime,45,Dashuria te ben te qash,38,Destan,3,Dielli i Dimrit,35,Elkizi,15,Emanet,1,Episodet e Fundit,36,Erkenci Kus,55,Evlilik Hakkinda Her Sey,30,Filma,11,Flakë Flakë,30,Flaket e Fatit,9,Fragmentet,9,Gënjeshtar,27,Gjithçka për Martesën,30,Gjykimi,30,Gropa,3,Hayatimin Aski,1,Hercai,222,I pabesë,85,Içimizden Biri,15,Ikimizin Sirri,30,Iyi Gunde Kotu Gunde,18,Jeta Ime,9,Jete e Hidhur,33,Jete e Re,25,Jetë letre,1,Kagit Ev,12,Kagittan Hayatlar,1,Kalp Yarasi,63,Kampioni,10,Kara Sevda,130,Kardeslerim,88,Kizim,7,Koha e Lumturise,1,Koha Kalon,18,Krenari dhe Respekt,35,Krijuesi i Problemeve,15,Kunati Ajkut,1,Kurulus Osman,3,Le te biem ne dashuri,7,Loja e Fatit,51,Marasli,78,Maria ile Mustafa,15,Masumiyet,39,Masumlar Apartmani,3,Menajerimi Ara,33,Mesuesi,12,Mr Wrong,1,Mrekulli ne Dashuri 2,1,Mrekullia,1,Mrekullia në qelinë e 7-të,1,Mucize,1,Mucize Ask 2,1,Mutluluk Zamani,1,Ne dite te mira dhe te keqija,16,Nëna ime,1,Një Dashuri Dy Jetë,1,Njëri prej nesh,15,Ogretmen,12,Oldur Beni Sevgilim,1,Olene Kadar,34,Organizata,69,Pafajësia,39,Përralla e një qyteti të largët,15,Përrallë Ishulli,69,Plage Zemre,63,Receta e Dashurise,33,Sadakatsiz,85,Sana Soz,9,Sefirin Kizi,163,Sekreti Ynë,30,Sen cal kapimi,161,Seni Çok Bekledim,39,Sezoni 2,3,Sezoni2,130,Shtepi prej letre,12,Sifirin Kizi,1,Slide,2725,Sol Yanim,15,Son Yaz,77,Stuhi Dashurie,3,Tavanet e Qelqit,24,Te Premtoj,9,Të prita shumë,39,Telefono Agjentin Tim,31,Teskilat,69,The Good Doctor,18,Trokit ne deren time,161,Uc Kurus,12,Uzak Sehrin Masali,15,Vajza e Ambasadorit,161,Vajza ne Dritare,61,Vajza ne Xham,61,Vëllezërit e Mi,88,Veren e Kaluar,77,Yalanci,27,Yargi,30,Yeni Hayat,28,Zemheri,16,Zogu Feniks,6,Zogu i Hershem,55,Zoteria i Gabuar,47,Zumruduanka,6,
ltr
item
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip: Gjykimi (Yargi) - Episodi 10 - Pjesa 1
Gjykimi (Yargi) - Episodi 10 - Pjesa 1
https://1.bp.blogspot.com/-fn-dUeLcCNE/YUiSKjjem5I/AAAAAAAAGQ4/dYh-3ARiUssF1Wf20LHNJf4zmaiqfyoMQCLcBGAsYHQ/s320/Web.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-fn-dUeLcCNE/YUiSKjjem5I/AAAAAAAAGQ4/dYh-3ARiUssF1Wf20LHNJf4zmaiqfyoMQCLcBGAsYHQ/s72-c/Web.jpg
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip
https://www.seriale-shqip.com/2021/11/gjykimi-yargi-episodi-10-pjesa-1.html
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/2021/11/gjykimi-yargi-episodi-10-pjesa-1.html
true
4550359747967723196
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Shiko Episodin Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content