player.on("pause", function(){ if (!player.seeking() && player.paused()) { $("#my_overlay").fadeIn(); } }); player.on("playing", function(){ $("#my_overlay").fadeOut(); player.play(); }); $("#my_overlay").click(function() { $("#myoverlay").fadeOut(); player.play(); });

$hide=post$type=grid$count=4$tbg=rainbow$meta=0$snip=0$rm=1

Vëllezërit e Mi (Kardeslerim) - Episodi 29 - Pjesa 1

Vëllezërit e Mi - Këta katër vëllezër, të cilët janë të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin, humbin nënat dhe baballarët e tyre pas një sërë ngj...

Vëllezërit e Mi - Këta katër vëllezër, të cilët janë të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin, humbin nënat dhe baballarët e tyre pas një sërë ngjarjesh fatkeqe. Në të gjithë botën, nuk ka asgjë që ata mund të bëjnë përveçse të mbajnë njëri-tjetrin. Derisa dyert e kolegjit në pronësi të Akif Atakul, që shkaktuan ngjarjet, dhe kështu jeta e tyre u hap për këta fëmijë… Kjo jetë e re, ku kryqëzohen rrugët e të pasurve dhe të varfërve, krimineli dhe viktima, i kthen të gjithë në një të ri, duke mbajtur gjallë familjen Kadir, duke mbrojtur vëllezërit e motrat e tyre dhe duke i mbajtur ata së bashku.

  • [tab]
    • Opsioni 1
    • Opsioni 2
      • Se shpejti...

Name

3 Monedha,12,7. Kogustaki Mucize,1,A eshte kjo dashuri,1,Aci Hayat,33,Ada Masali,69,Alev Alev,38,Ambicie e Verber,70,Ana ime e Majte,15,Annem,1,Ariza,63,Ask 101,8,Ask Aglatir,38,Ask Bu Mu,1,Ask Laftan Anlamaz,57,Ask Mantik Intikam,66,Askin Tarifi,33,Aykut Eniste,1,Aziz,9,Azize,18,Baht Oyunu,51,Bas Balasi,3,Bas Belasi,12,Bay Yanlis,48,Benim Hayatim,9,Bija Ime,9,Bir Ask Iki Hayat,1,Brenda,83,Cam Tavanlar,24,Camdaki Kiz,61,Cati Kati Ask,6,Cesur ve Guzel,60,Cocuklar Sana Emanet,1,Çukur,3,Dashuri dhe Mekat,23,Dashuri e Plagosur,11,Dashuri Logjike Hakmarrje,66,Dashuri ne Papafingo,6,Dashuria e Jetes Sime,45,Dashuria te ben te qash,38,Destan,3,Dielli i Dimrit,35,Elkizi,15,Emanet,1,Episodet e Fundit,36,Erkenci Kus,55,Evlilik Hakkinda Her Sey,30,Filma,11,Flakë Flakë,30,Flaket e Fatit,9,Fragmentet,9,Gënjeshtar,27,Gjithçka për Martesën,30,Gjykimi,30,Gropa,3,Hayatimin Aski,1,Hercai,222,I pabesë,85,Içimizden Biri,15,Ikimizin Sirri,30,Iyi Gunde Kotu Gunde,18,Jeta Ime,9,Jete e Hidhur,33,Jete e Re,25,Jetë letre,1,Kagit Ev,12,Kagittan Hayatlar,1,Kalp Yarasi,63,Kampioni,10,Kara Sevda,130,Kardeslerim,88,Kizim,7,Koha e Lumturise,1,Koha Kalon,18,Krenari dhe Respekt,35,Krijuesi i Problemeve,15,Kunati Ajkut,1,Kurulus Osman,3,Le te biem ne dashuri,7,Loja e Fatit,51,Marasli,78,Maria ile Mustafa,15,Masumiyet,39,Masumlar Apartmani,3,Menajerimi Ara,33,Mesuesi,12,Mr Wrong,1,Mrekulli ne Dashuri 2,1,Mrekullia,1,Mrekullia në qelinë e 7-të,1,Mucize,1,Mucize Ask 2,1,Mutluluk Zamani,1,Ne dite te mira dhe te keqija,16,Nëna ime,1,Një Dashuri Dy Jetë,1,Njëri prej nesh,15,Ogretmen,12,Oldur Beni Sevgilim,1,Olene Kadar,34,Organizata,69,Pafajësia,39,Përralla e një qyteti të largët,15,Përrallë Ishulli,69,Plage Zemre,63,Receta e Dashurise,33,Sadakatsiz,85,Sana Soz,9,Sefirin Kizi,163,Sekreti Ynë,30,Sen cal kapimi,161,Seni Çok Bekledim,39,Sezoni 2,3,Sezoni2,130,Shtepi prej letre,12,Sifirin Kizi,1,Slide,2725,Sol Yanim,15,Son Yaz,77,Stuhi Dashurie,3,Tavanet e Qelqit,24,Te Premtoj,9,Të prita shumë,39,Telefono Agjentin Tim,31,Teskilat,69,The Good Doctor,18,Trokit ne deren time,161,Uc Kurus,12,Uzak Sehrin Masali,15,Vajza e Ambasadorit,161,Vajza ne Dritare,61,Vajza ne Xham,61,Vëllezërit e Mi,88,Veren e Kaluar,77,Yalanci,27,Yargi,30,Yeni Hayat,28,Zemheri,16,Zogu Feniks,6,Zogu i Hershem,55,Zoteria i Gabuar,47,Zumruduanka,6,
ltr
item
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip: Vëllezërit e Mi (Kardeslerim) - Episodi 29 - Pjesa 1
Vëllezërit e Mi (Kardeslerim) - Episodi 29 - Pjesa 1
https://1.bp.blogspot.com/-ijBwvZiriyA/YDTumT_kjfI/AAAAAAAAGEQ/s4oZsz_zfksmDrX8Vx6aE5z2Zop1C3o9wCLcBGAsYHQ/s320/Kardeslerim.png
https://1.bp.blogspot.com/-ijBwvZiriyA/YDTumT_kjfI/AAAAAAAAGEQ/s4oZsz_zfksmDrX8Vx6aE5z2Zop1C3o9wCLcBGAsYHQ/s72-c/Kardeslerim.png
Seriale-Shqip.com - Seriale turke me titra shqip
https://www.seriale-shqip.com/2021/11/vellezerit-e-mi-kardeslerim-episodi-29.html
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/
https://www.seriale-shqip.com/2021/11/vellezerit-e-mi-kardeslerim-episodi-29.html
true
4550359747967723196
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Shiko Episodin Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content